Na úvodní stránku


Dnes je čtvrtek
20.06.2024


Provozní řád portálu Můj kontakt

1. Portál Můj kontakt je určen k hledání osob, které znáte z dřívějších dob a na které jste ztratili kontakt. Není seznamkou.

2. Na portálu se sami registrujete. Doporučujeme uvést co nejvíce údajů z těch, které jsou požadovány. Umožní to lepší vyhledání.

3. Portál nenabízí centrální seznam registrovaných uživatelů. Ten má k dispozici pouze administrátor portálu pro potřebu jeho správy.

4. U údajů, které jsou kontaktní, si můžete zvolit, zda mají být zobrazeny. Uživatel, který vás našel, má možnost vás kontaktovat přes udvedené kontaktní údaje (pokud jste nějaké zobrazili) a nebo aktivujete-li možnost značky, přes formulář, jehož text vám přijde na email. Vy se dále sami rozhodnete, zda mu na takto zaslaný email odpovíte.

5. Tento portál vzniká proto, aby umožnil shledání starých přátel, kteří na sebe ztratili kontakt např. změnou bydliště, telefonního čísla apod. Dříve se dali hledat staří přátelé např. přes telefonní seznam apod. Dnes tato možnost prakticky není.

6. Vyhledávání je sestaveno tak, že vyžaduje určité znalosti o hledáné osobě, např. její věk, její příjmení, její rodiště, její zájmy. Úmyslně si zde nemůžete vyhledat např. osoby s jménem např. Michal, kterým je např. 13 let. Klíčovým povinným údajem je příjmení nebo přezdívka (třeba známý z tábora či oddílu, u kterého si nepamatujete příjmení).

'

Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2013
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.